TÜM KAMU ECZACILARI DERNEĞİ ÖĞRENİM BURSU

Bilindiği üzere Tüm Kamu Eczacıları Derneği Tüzüğü’nün “Derneğin Çalışma Konuları ve Biçimleri” başlıklı 3’üncü maddesi ” …14) Eczacılık öğrencilerine ve dernek üyelerinin çocuklarına koşulları yönetim kurulu kararı ile belirlenmek üzere maddi ve manevi destek sağlamak, burs vb. katkıları yasa ve yönetmelikler doğrultusunda organize etmektir.” hükmündedir.
Bu doğrultuda; TÜKED Yönetim Kurulu’nun 25/08/2018 tarihli 137 sayılı kararı ile 2018-2019 yılı eğitim öğretim döneminde 8’i eczacılık öğrencisi, 2’si dernek üyesi çocuğu olmak üzere toplam 10 öğrenciye kadar aylık olarak net 350 TL burs verilmesine karar verilmiş olup, burs başvuru koşulları ile burs başvuru formu ekte sunulmuştur.
Başvurular TÜKED Yönetim Kurulu tarafından oluşturulan Burs Başvuru Değerlendirme Komisyonunca, dernek üyesi çocukları ve eczacılık öğrencileri olarak ayrı kategorilerde değerlendirilecek olup burs verilmesine karar verilen öğrencilerin isimleri TÜKED resmi web sayfasında 15/11/2018 tarihinde ilan edilecektir.

 

Başvuru detaylarını görüntülemek için tıklayınız.

Burs Başvuru Formu için tıklayınız.